Tytus Stobiński Tytus Stobiński 13.06.2019 09:19
Control na nowym zapisie rozgrywki prosto z E3. Pojedynki wyglądają bardzo efektownie!
679V

Control na nowym zapisie rozgrywki prosto z E3. Pojedynki wyglądają bardzo efektownie!

Za nieco ponad 2 miesiące będziemy mieli okazję zagrać w nowy tytuł ze studia Remedy Entertainment. Wiemy już nieco więcej na temat samego zarysu fabuły w Control, a teraz trafił do nas świeży zapis z rozgrywki. Prosto z E3 2019.

Control wrzuca nas prosto w wir wydarzeń, kiedy posiadająca nadprzyrodzone moce Jesse Faden zmuszona jest pokonać złą moc, jaka przejęła kontrolę nad pracownikami Federalnego Biura Kontroli w Oldest House, ogromnego drapacza chmur w Nowym Jorku. Slogan o nadnaturalnych zdolnościach oraz złej sile, którą należy pokonać brzmi bardzo sztampowo, więc by wyjść nieco poza ramy, Remedy dorzuciło do nowej gry wyjątkową broń. Service Weapon, którą Faden przejmuje po zabitym dyrektorze FKB, sama wybiera nowego właściciela i jest w stanie dowolnie zmieniać formę.

Nowe zrzuty ekranu prosto z Control.

Wczoraj wspominałem Wam o inspiracji, jaką seria Dark Souls jest dla twórców Control. Sposób narracji w nowej marce fińskiego studia, garściami czerpie od produktów stworzonych przez From Software. A dziś dostaliśmy ponad 10 minut gameplayu, prosto z zakończonych targów E3 2019.

 

Na filmiku możemy zobaczyć znaną nam już choćby z Quantum Break rozwałkę otoczenia i manipulację przedmiotami się w nim znajdującymi. Zapis mocno przypomina poprzednią grę studia, ale mam nadzieję, że jest to powierzchowne wrażenie, a twórcy zaoferują nam ciekawą i wciągającą historię

 

Premierę zaplanowano na 27.08.2019

Warto również przeczytać:

Zamówienia przedpremierowe Control - PlayStation 4 z najlepszą ofertą.

E3 2019: Podsumowujemy tegoroczną edycję targów.

Tagi: 505 Games Control Remedy Entertainment

Nie przegap