SKLEP
Tytus Stobiński Tytus Stobiński 12.06.2019 16:11
John DiMaggio
2185V

Agresywna odpowiedź aktora grającego Marcusa z Gears of War w stosunku do fana

Podczas panelu dyskusyjnego dotyczące Gears 5 na E3 2019 doszło do bardzo nieprzyjemnej wymiany zdań między fanem zadającym pytanie, a znanym aktorem Johnem DiMaggio.

Panel dyskusyjny związany z najnowszą częścią Gears of War przyniósł nieoczekiwany obrót spraw. Ostatniego dnia, twórcy zdecydowali się na przeprowadzenie Q&A z fanami zainteresowanymi Gears 5. Pierwsze pytanie jakie padło z widowni, dotyczyło głównej bohaterki gry, Kait Diaz, odgrywanej przez Laurę Bailey i tyczyło się jej preferencji seksualnych. Nim ktokolwiek ze zgromadzonych zdążył cokolwiek powiedzieć, inicjatywę przejął John DiMaggio, aktor wcielający się w rolę Marcusa Fenixa w serii.

Gears 5 - 15 minut z rozgrywki w trybie Escape.

Czy to twoja sprawa sku*wysynu? A może jest hitch hitterem?

Spieszę z wyjaśnieniami. "switch hitter" to w terminologii sportowej słowo oznaczające oburęcznego gracza. Jest jednak drugie, slangowe tłumaczenie i wówczas zwrot ten oznacza osobę biseksualną. Nie ma pewności, czy pytanie zostało zadane w neutralnej naturze, czy też była to prowokacja, na którą DiMaggio dał się złapać. A jakie jest Wasze zdanie? Aktor miał prawo odpowiedzieć tak fanowi, czy powinien do końca zachować zimną krew?

 Warto również przeczytać:

Gears 5 - zwiastun nowego bohatera.

E3 2019: Wszystko, co powinniście wiedzieć.

Tagi: Gears 5 Microsoft The Coalition