Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 10.06.2019 02:11
Gears 5. Blisko 15 minut rozgrywki z trybu Escape
1723V

Gears 5. Blisko 15 minut rozgrywki z trybu Escape

Gears 5 zapowiada się na najważniejszą premierę Microsoftu w tym roku i widać to przede wszystkim po tym, jak The Coalition podchodzi o nowych trybów Sieciowych. Jednym z nich jest świeżo zaprezentowany tryb Escape.

Według twórców tytułowa Ucieczka została zainspirowana modą na tak zwane Escape Roomy, gdzie kilkoro znajomych może zmierzyć się z zagadkami i innymi utrudnieniami, aby wydostać się z małego labiryntu.

Gears 5 w szczegółach. Data premiery i zwiastun

W Gears 5 znajdziemy zatem tryb Escape, gdzie 3 graczy będzie musiało zakraść się do pieczary wrogów, wykonać jakieś trudne zadanie, a następnie uciec z siedliska zła wzajemnie się wspierając. Podczas dzisiejszej konferencji Microsoftu mogliśmy zobaczyć jedynie pre-renderowane filmiki ukazujące ten system zabawy, jednakże fani i tak dostali to na co tak naprawdę czekali!

Poniżej możecie zobaczyć blisko 15 minut soczystej, krwawej rozgrywki z trybu Escape w grze Gears 5 - warto tutaj przypomnieć, że The Coalition udostępni nam edytor map, abyśmy sami tworzyli szalone Escape Roomy dla innych graczy.

Tagi: Gears 5 Microsoft The Coalition