Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2019 19:55
Wiedźmin 3: Dziki Gon Switch
2530V

CD Projekt RED już gra w Wiedźmin 3: Dziki Gon na Nintendo Switch. Celem 30 fps

Wiedźmin 3: Dziki Gon nadal nie posiada ostatecznej daty premiery w wersji na Nintendo Switcha, jednak możemy przypuszczać, że nie będziemy długo czekać na debiut gry. Polacy już biegają Geraltem po znanych terenach i mówią wprost o oczekiwaniach związanych z płynnością animacji.

Poznaliśmy już dzisiaj szczegóły rozdzielczości Wiedźmina 3: Dziki Gon na Nintendo Switch. Gracze nie mogą oczywiście liczyć na 1080p, jednak odnoszę wrażenie, że najważniejszym testem dla Saber Interactive będzie zapewnienie płynnej rozgrywki.

E3 2019 - Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Marcin Momot z CD Projekt RED pochwalił się zdjęciem działającego Wiedźmina 3: Dziki Gon na Nintendo Switch. Polacy skupiają się teraz na promocji Cyberpunka 2077, ale najwidoczniej przedstawiciel rodzimego studia znalazł czas na partyjkę w trzecią przygodę Geralta.

To właśnie Momot wspomniał o celu związanym z płynnością animacji – Wiedźmin 3: Dziki Gon ma śmigać na Nintendo Switchu w 30 klatkach na sekundę. To jest „cel” deweloperów, który miejmy nadzieję zostanie osiągnięty.... A czy jest to możliwe? Przekonamy się już w niedalekiej przyszłości.

Więcej o Wiedźminie:

Wiedźmin 3 Dziki Gon Nintendo Switch

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon