Tytus Stobiński Tytus Stobiński 11.06.2019 14:56
Assassin's Creed: Odyssey
2333V

Assassin's Creed: Odyssey otrzyma podrasowany tryb Discovery. Twórcy sprawdzą, jak uważnie gramy w ich grę

Twórcy Assassin's Creed: Odyssey ani myślą o zwolnieniu tempa wzbogacają swoją grę o kolejne dodatki, bądź moduły pozwalające na zupełnie inną zabawę z tą samą grą. Nie inaczej jest i tym razem.

Kilka dni temu do Assassin's Creed: Odyssey trafiła druga część dodatku, wczoraj Igor pisał Wam o edytorze misji, który zadebiutuje już wkrótce i pozwoli nam wyreżyserować pełnoprawne zadania, a także podzielić się nimi cross-platformowo, a dziś mamy kolejną informację. 

Seria Asassin's Creed celuje w bycie pełnoprawnym rpg.

Jesienią tego roku, Ubisoft odda nam tryb "Discovery Tour", czyli zabieg zastosowany już w Assassin's Creed: Origins, lecz z jednym małym, a zarazem istotnym wyjątkiem. "Discovery", pozwalało nam w poprzednim rozdziale serii Assassin's Creed udać się na wycieczkę po wirtualnym Egipcie, poznawać ciekawostki na temat kultury i zasady wówczas tam panujące, bez obawy o walkę z przeciwnikami. 

Nie oferowało jednak nic ponadto, choć jak się okazuje, miało takie możliwości. Dlatego teraz ów tryb został podrasowany, a my na końcu wycieczki dostaniemy do wypełnienia test, który sprawdzi, czy byliśmy uważnymi słuchaczami. Pomysł fajny, a patrząc z jaką starannością Ubisoft wypełnia świat historycznymi faktami, możemy wchłonąć całkiem sporo wiedzy. Wszyscy posiadacze Assassin's Creed: Odysseyj pobiorą "Discovery Tour" za darmo.

Warto również przeczytać:

Zawartość dodatku Los Atlantydy.

E3 2019: Konferencja Nintendo - oglądajcie z nami.

Tagi: Assassin's Creed: Odyssey Ubisoft