Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2019 13:33
Cyberpunk bohater
2590V

Cyberpunk 2077 z ukrytą wiadomością. Gameplay zostanie zaprezentowany na kolejnej imprezie

CD Projekt RED uwielbia bawić się z fanami. Twórcy Cyberpunk 2077 przygotowali ukrytą wiadomość, która wylądowała w zwiastunie Edycji Kolekcjonerskiej. Materiał potwierdza, kiedy zobaczymy nowy gameplay.

CD Projekt RED skradł E3 prezentując nowy zwiastun Cyberpunk 2077, przedstawiając datę premiery i ujawniając nowego bohatera – w postać wcieli się Keanu Reeves. Od wczoraj wszyscy mówią o wystąpieniu Johna Wicka podczas konferencji Microsoftu.

Cyberpunk 2077 prezentuje Edycję Kolekcjonerską. Zwiastun zestawu

Polacy przygotowali dodatkowy materiał, który został ujawniony już po prezentacji. Na zwiastunie zobaczyliśmy pełną prezentację Edycji Kolekcjonerskiej, jednak fani gry doskonale wiedzieli, że ten trailer skrywa dodatkowe sekrety.

Na początku filmu widzimy poszlakę, która zaprowadziła graczy na specjalny serwer, gdzie natomiast wylądowała wiadomość od CD Projekt RED. Twórcy mówią wprost – nowy gameplay zobaczyli aktualnie ludzie, którzy zdobyli bilety na E3.

Co z pozostałymi fanami? Zainteresowani muszą udać się na targi Gamescom lub zaczekać na sierpniowy live-stream z PAX.

„W końcu, po miesiącach przygotowań, możemy podzielić się z wami dwiema dużymi rzeczami, nad którymi ciężko pracowaliśmy - kinowy zwiastun historii CP2077 i zupełnie nowe demo gry! Tak, tak, wiemy - na razie demo jest dostępne tylko dla tych szczęśliwców, którym udało się zdobyć bilety na E3, a reszta z Was będzie musiała poczekać do momentu pojawienia się na gamescomie lub do publicznego streamu z pytań i odpowiedzi podczas PAX.”

CDP RED podkreśla, że nie może już teraz opublikować rozgrywki, ponieważ firma musi budować hype. Gra powstawała od wielu lat, a teraz nadszedł moment, by ją odpowiednio sprzedać – gdybyśmy dzisiaj zobaczyli wszystko, to autorzy nie mieliby czego pokazywać w kolejnych miesiącach.

Warto spojrzeć:

Źródło: https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/byl8tm/e3_info_megathread/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077