Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 09.06.2019 20:40
Samurai Shodown. Nowa wojowniczka zaprezentowana na zwiastunie
359V

Samurai Shodown. Nowa wojowniczka zaprezentowana na zwiastunie

Samurai Shodown powraca po wielu latach nieobecności na rynku i być może okaże się czarnym koniem tegorocznych bijatyk. Jeszcze przed oficjalną premierą gry SNK prezentuje kolejną wojowniczkę - weterani zapewne będą ją kojarzyć.

SNK stara się powrócić do pierwszej ligi wydawniczej i ma na to całkiem dobrą strategię. Najpierw zapowiedzieli swoją konsolkę SNK NeoGeo Mini, potem powrzucali do cyfrowych sklepów swoje klasyki, a teraz robią kolejne uderzenie na rynek bijatyk.

Splatoon 2. Nintendo hucznie zapowiada ostatni Splatfest

Nadchodzący Samurai Shodown (2019) skorzysta z dobrodziejstwa jakie daje moc silnika Unreal Engine 4, dzięki czemu tytuł będzie wyglądał i działał o niebo lepiej niż kiepskie The King of Fighters XIV. Póki co widzieliśmy już kilka materiałów z rozgrywki i szczerze trzeba przyznać, że zabawa zapowiada się wprost przednio.

Teraz z okazji E3 2019 SNK postanowiło podzielić się z nami zwiastunem kolejnej klasycznej wojowniczki, która powróci do akcji, a będzie nią piękna Rimururu. Bohaterka włada żywiołem lodu, a więc będzie mogła z unikalną gracją masakrować przeciwników kostkami lodu, ostrymi soplami i innymi mroźnymi kreacjami.

Dwunasta odsłona Samurai Shodown zadebiutuje już 25 czerwca na PS4, Xbox One, Nintendo Switch, Google Stadia oraz PC.

Tagi: Samurai Shodown (2019) SNK

Nie przegap