Tytus Stobiński Tytus Stobiński 07.06.2019 16:45
Shenmue 3
716V

Deep Silver nie skupia się na Xboksie One przy premierze Shenmue III

Choć oficjalna strona do składania zamówień przedpremierowych na Shenmue III miała w kodzie Xboksa One, wszystko wskazuje na to, że daleko nam do wersji na tę platformę. 

Zaledwie kilka dni temu Paweł wspominał Wam o poślizgu jaki zaliczy Shenmue III, a dziś w sieci pojawiła się kolejna, niezbyt radosna wiadomość związana z kolejną częścią tej kultowej serii. Jeżeli są wśród Was posiadacze platformy Microsoftu, którzy z chęcią zagrali by w nowe Shenmue, to niestety wygląda na to, że będziecie zmuszeni obejść się smakiem, lub zainwestować w inną maszynkę. 

Rozgrywka z nowego Shenmue na wideo.

Na oficjalnym, twitterowym koncie Deep Silver, pojawił się krótki aczkolwiek treściwie jednoznaczny wpis w odpowiedzi do jednego z internautów:

 
Cóż, wydawca ma swoją politykę, więc ciężko definitywnie wykluczyć opcję wypuszczenia Shenmue III na Xboksa One, jednak obecnie jedyne co można zrobić, to cierpliwie czekać.
 
Shenmue III stało się faktem blisko 4 lata temu, kiedy to uruchomiono zbiórkę finansów na platformie Kickstarter. Gra w błyskawicznym tempie zebrała minimalną, potrzebną kwotę następnie zwiększając ją i ostatecznie osiągając kwotę ponad 7 milionów dolarów
 
Obecnie czekamy na nową datę premiery. 
 
Warto przeczytać:
Nowy zwiastun Shenmue prezentuje fabułę.
Yu Suzuki zdradza nowe szczegóły kolejnego rozdziału Shenmue.

Tagi: Deep Silver Shenmue III YS Net

Nie przegap