Tytus Stobiński Tytus Stobiński 06.06.2019 17:06
Sniper
1444V

Sniper Ghost Warrior Contracts na długiej zajawce! Mamy także grafiki prezentujące grę

Pomimo słabego przyjęcia Sniper: Ghost Warrior 3, rodzimy CI Games nie zamierza porzucać serii. Wedle wszelkich znaków na niebie i ziemi, podczas zbliżających się targów E3 dostaniemy pierwsze konkrety na temat nowej odsłony.  

W sieci pojawił się świeżutki zwiastun nadchodzącego Sniper Ghost Warrior Contracts. Jak informuje sama nazwa, nowy Sniper skupi się na pojedynczych misjach, gdzie poza głównym celem będziemy mogli również zrealizować szereg pomniejszych celów.

Sniper Ghost Warrior Contracts będzie bardzo realistyczne

Całość wygląda dość zwyczajnie, zajawka nie obudziła we mnie jakichś większych emocji, ale zdaje się, że CI Games w końcu skupiło się by seria ostatecznie dowiozła to, co powinna reprezentować - grę skupioną na byciu snajperem. Wszak jednym z kilku mankamentów poprzednich części były zupełnie niepasujące klimatem misje.

W sieci pojawiły się także obrazki pochodzące najnowszej odsłony. Na grafikach możemy dostrzec sporej wielkości kompleksy, fabryki oraz frachtowce. Z całą pewnością zwiedzimy również ośnieżone, zimowe lokacje. Wszystko macie w galerii. Dokładna data premiery obecnie nieznana, ale planowana jest jeszcze w tym roku. Tytuł zmierza na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC.

Warto również przeczytać:

Nowy Sniper Ghost Warrior nadchodzi
CI Games emituje akcje

Tagi: