Tytus Stobiński Tytus Stobiński 04.06.2019 12:22
call of duty: modern warfare, soldier
712V

Call of Duty: Modern Warfare zadba o ścieżkę dźwiękową na wysokim poziomie. Znana kompozytorka powraca.

Call of Duty: Modern Warfare coraz bardziej zbroi się i szykuje do nadchodzącej premiery. Jeżeli do tej pory wciąż nie byliście przekonani do kolejnego rozdziału znanej serii, to mamy kolejną informację, która powinna Was i nas uspokoić.

Ścieżka dźwiękowa jest obecnie równie istotna i wpływa na odbiór gry przez nas równie mocno co oprawa wizualna oraz sama rozgrywka. W przypadku nadchodzącego Call of Duty: Modern Warfare możemy spać spokojnie, ponieważ do ekipy pracującej nad tym tytułem dołączyła Sarah Schachner, wysoce uzdolniona, amerykańska kompozytorka.

Call of Duty: Modern Warfare stawia na dojrzałe emocje.

Jeżeli nie kojarzycie twórczości Schachner, to już idę z pomocą. Dotychczas jej dzieła mogliśmy usłyszeć w takich hitach, jak wydane niedawno Anthem, czy choćby dobrze przyjęte Assassin's Creed: Origins. Poza branżą gier wideo, zdarza się jej również komponować do dzieł filmowych, tu może się pochwalić pracą przy trzeciej części "Iron Mana", oraz drugim rozdziale "Niezniszczalnych".

To nie pierwsza przygoda Schachner przy serii Call of Duty. Wcześniej, miała swój udział przy tworzeniu Call of Duty: Infinite Warfare. Jak możemy spojrzeć, ona sama również jest niezwykle podekscytowana nowym zleceniem. Macie ochotę powrócić na pole bitwy w tym roku?

 
Call of Duty: Modern Warfare oficjalnie!
Call of Duty: Modern Warfare z walutą premium po premierze

 

Tagi: Activision Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward