Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2018 13:32
Watch Dogs 3 w produkcji. Potwierdza asystent
1688V

Watch Dogs 3 w produkcji. Potwierdza asystent

Francuzi powinni już wkrótce zaprezentować nową przygodę hakerów. Watch Dogs 3 znajduje się w produkcji i choć trudno powiedzieć, czy tytuł trafi na rynek w tym roku, to informacje o grze pojawiły się w bardzo nietypowym miejscu.

Ubisoft wciąż nie potwierdził tegorocznej produkcji na drugą połowę roku. Firma zawsze w okolicach października-listopada serwuje duży tytuł z segmentu AAA, który notuje dobre wyniki. Wiele na to wskazuje, że w tym roku nie zagramy w nową odsłonę serii Assassin’s Creed.

Watch Dogs 3 może zostać wkrótce zapowiedziany

Bardzo możliwe, że 2018 rok to czas na Watch Dogs 3. W Kanadzie działa specjalny asystent-bot Ubisoftu, któremu gracze mogą zadać pytanie – gdy użytkownicy Ubisoft Club zadają pytanie o kolejną przygodę hakerów, otrzymują jedną odpowiedź:

„Watch Dogs 3 nie zostało jeszcze skończone, ale wczesna wersja, którą próbowałem, jest naprawdę niezła. Deweloperzy wykonują cudną pracę! Nie mogę się doczekać momentu, gdy zagrasz!”  

Należy w tym miejscu na pewno wspomnieć, że dość niespodziewanie w ubiegłym tygodniu pobudził się profil Watch Dogs na Twitterze, a w lutym ubiegłego roku Watch Dogs 2 otrzymało aktualizację do wątku głównego – dodatkowy dialog informował o pojawieniu się hakerów w innych miastach.

W tym wypadku raczej nic nie dzieje się bez przyczyny, a wszystko zostało dobrze rozplanowane przez marketingowców Ubisoftu. Teraz pozostaje tylko czekać na konkretną zapowiedź – jeśli tytuł ma trafić na rynek pod koniec roku, to jeszcze przed E3 powinniśmy spojrzeć na zajawkę.

Źródło: https://gameplaying.info/voice-assistant-ubisoft-confirmed-the-development-of-watch-dogs-3/

Tagi: plotka Ubisoft watch dogs watch dogs 3