Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.05.2019 17:34
Wiedźmin 3 Ciri Geralt
3001V

Wiedźmin 3: Dziki Gon na Nintendo Switch? Wiele reklam zapowiada nową wersję

Nintendo Switch może otrzymać jedną z najlepszych gier aktualnej generacji. W Sieci pojawiły się reklamy zapowiadające Wiedźmin 3: Dziki Gon w wypasionej edycji, który ma trafić jeszcze w tym roku na hybrydową konsolę Nintendo.

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafił wyłącznie na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste, a CD Projekt RED to jedna z nielicznych firm third-party, która jeszcze nie zaoferowała swojej gry na Nintendo Switcha. Podobno jest to kwestia czasu.

CD Projekt notuje dobry początek roku

Pierwsze plotki dotyczące przeniesienia Wiedźmin 3: Dziki Gon na Nintendo Switcha pojawiły się pod koniec ubiegłego roku. Teraz seria reklam została wyłapana przez jednego z użytkowników forum ResetEra – mężczyzna podobno natrafił na reklamy gry.

Wiedźmin 3: Dziki Gon ma trafić na Nintendo Switcha we wrześniu 2019 roku. Jest to podobno edycja Game of the Year, która pewnie zbiera wszystkie wcześniej wydane rozszerzenia. Podkreślam – nie jest to oficjalna wiadomość, jednak już nie pierwszy raz widzimy przecieki dotyczące pojawienia się Geralta na konsoli Big N.

Co ciekawe, w grudniu informowaliśmy o wpadce francuskiego WTT.biz, które informowało o dwóch grach zmierzających na Nintendo Switcha: Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz Assassin's Creed 3 z Assassin's Creed: Liberation. Jak wiadomo ten drugi tytuł trafił już na konsolę Nintendo.

Więcej o Wiedźminie:

Wiedźmin 3 Nintendo Switch 1

Wiedźmin 3 Nintendo Switch 2

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2019/05/rumour_multiple_witcher_3_listings_for_nintendo_switch_appear_online

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon