Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 30.12.2018 15:40
Wiedźmin 3: Dziki Gon miałby trafić na Nintendo Switch
2071V

Wiedźmin 3: Dziki Gon miałby trafić na Nintendo Switch

Wiedźmin 3: Dziki Gon na Nintendo Switch? Brzmi niedorzecznie, jednak taka informacja pojawiła się w Sieci, choć chwilę później została usunięta.

Obecnie cała uwaga CD Projekt RED i fanów jest skupiona na będącym wciąż w fazie produkcji Cyberpunku 2077.  Fani wiedźmińskiego świata w ostatnim czasie otrzymali samodzielną produkcję - Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści będącą rozwinięciem popularnego Gwinta. Dlatego czy ktoś z Was jeszcze łudzi się, że Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na Nintendo Switcha?

Wiedźmin od Netflix może otrzymać kolejne sezony. Platforma jest podobno bardzo zadowolona z produkcji 

W sobotę do Sieci trafiła ciekawa informacja. Na stronie francuskiego sklepu WTT.biz pojawiła się oferta, według której Wiedźmin 3: Dziki Gon miałby trafić na przenośną konsolę Japończyków.

Oczywiście teraz, kiedy podejmujemy próbę wejścia w odnośnik przenoszący nas do oferty ta nie jest już dostępna. Jednakże w Sieci nic nie ginie i za sprawą zrzutu ekranu wiemy, że gra CD Projekt RED miałaby zadebiutować najpóźniej 31 grudnia 2019 roku za pełną cenę 59,99 dolarów.

Ciekawe jest to, że wersja na Nintendo Switch miałaby być adresowana do osób powyżej 12 roku życia, podczas gdy na wszystkich dotychczasowych platformach gra została sklasyfikowana jako +18.

Na stronie sklepu można było też znaleźć informacje na temat rzekomego istnienia kompilacji Assasin's Creed 3 i Assasin's Creed Liberation w wersji na Nintendo Switch.

Źródło: https://nintendosoup.com/rumor-the-witcher-3-listed-for-nintendo-switch-by-a-french-retailer/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED nintendo switch plotka przeciek Wiedźmin 3: Dziki Gon

Nie przegap