Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.05.2019 15:47
Wiedźmin ray tracing
4151V

Wiedźmin 3: Dziki Gon z ray tracingiem! Gra wygląda wyśmienicie w 4K

Jedna z najlepszych gier aktualnej generacji dopieszczona przez najnowszą modyfikację pokazującą charakter oczekiwanej technologii? Zobaczcie prezentację Wiedźmin 3: Dziki Gon w 4K z aktywnym ray tracingiem.

Wiedźmin 3: Dziki Gon w dniu premiery błyszczał, ale nie możemy zapomnieć, że gra zadebiutowała cztery lata temu. W międzyczasie na rynek trafiły piękniejsze tytuły, jednak przygoda CD Projekt RED nabiera właśnie nowych barw.

GTA 5 z ray tracingiem

Najnowszy pokaz możliwości ray tracingu został stworzony dzięki modyfikacji Pascala Gilchera, który postanowił wykorzystać możliwości i pokazać – jak mogłyby wyglądać znane hity z efektem śledzenia promieni w czasie rzeczywistym.

Mod oczywiście mocno obciąża PC, ale na prezentacji całość wygląda zdumiewająco dobrze. Możemy nawet spojrzeć na kawałek walki – choć tutaj już całość traci odpowiedni koloryt ze względu na kompresję YouTube'a. Mimo wszystko trudno nie docenić efektu, a nie możemy zapomnieć, że jest to wyłącznie modyfikacja... Gdyby CD Projekt RED postanowiło zaoferować pełne wsparcie, to moglibyśmy liczyć na znacznie lepszy efekt.

Reshade jest dostępne dla wszystkich zainteresowanych Patronów, którzy zapłacą przynajmniej 20 dolarów - projekt obejmuje wszystkie pozycje obsługujące DX9, DX10 i DX11.

Poniższa prezentacja została nagrana na następującej specyfikacji: I7 6700k, 16GB RAM i Nvidia GTX 1080Ti.

Więcej o CD Projekt RED:

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED ray tracing Wiedźmin 3: Dziki Gon

Nie przegap