Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.05.2019 08:04
Death Stranding
1844V

Death Stranding na krótkim teaserze od Hideo Kojimy

Gracze zaczęli się już zastanawiać, czy tytuły takie jak The Last of Us 2 czy Death Stranding "zdążą" jeszcze na PlayStation 4, czy zostaną przeniesione już na PS5. Póki co wygląda na to, że otrzyma je jeszcze current-genowa platforma Sony.

O tym, że The Last of Us 2, Death Stranding i Ghost Of Tsushima nadal zmierzają na PS4, dowiedzieliśmy się kilka dni temu. Z tym, że w przypadku Death Stranding Mark Cerny powiedział, że prawdopodobnie będziemy mieć do czynienia z grą cross-generacyjną, czyli taką, jaka trafi zarówno na PS4 i PS5.

The Last of Us Part 2 i Death Stranding nadal zmierzają na PS4

Póki co Hideo Kojima i Sony kuszą nas krótkimi materiałami z Death Stranding. Słynny deweloper opublikował na swoim Twitterze krótki filmik, w którym można zobaczyć hasło "Create The Rope" ("Utwórz Więzy/Linę").

Biorąc pod uwagę takie teasery można zakładać, że Death Stranding pojawi się w szerszym formacie na E3 2019. Oczywiście pomimo faktu, że Sony nie przygotowuje konferencji na tegorocznym wydaniu imprezy w Los Angeles. Przydałoby się zobaczyć konkretny gameplay z Death Stranding, bo na dobrą sprawę nie mieliśmy jeszcze okazji tak naprawdę poznać zasad zabawy w tym tytule.

Warto sprawdzić przy okazji:

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Computer Entertainment

Nie przegap