Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.05.2019 18:19
Dragon Quest zapowiedź na E3
820V

Dragon Quest z dużym ogłoszeniem w czerwcu

Choć wydaje się, że następna pełnoprawna odsłona serii Dragon Quest jest sprawą odległą, to już w czerwcu mamy poznać ciekawe ogłoszenie dotyczące marki. 

Wczoraj informowaliśmy Was o zapowiedzianych DLC do Dragon Quest Builders 2, które ukaże się już 12 lipca tego roku. Wygląda na to, że premiera gry nie będzie jedynym głośnym ogłoszeniem odnośnie do serii w najbliższych tygodniach. 

Dragon Quest Builders 2 otrzyma co najmniej cztery DLC

Już 10 czerwca, na łamach popularnego magazynu Weekly Shonen Jump, ma ukazać się tajemnicza zapowiedź czegoś związanego z marką Dragon Quest. Data jest o tyle ciekawa, że w tym samym dniu odbędzie się wystąpienie Square Enix na E3 2019. 

Na ten moment nie wiadomo, czego dokładnie ma dotyczyć rzeczona zapowiedź, może to być pierwsza informacja o kolejnej grze z głównej serii, może nowy spin-off, a może coś zupełnie innego. Pozostaje cierpliwie czekać na jakiekolwiek informacje

Po świetnym przyjęciu przez fanów i krytyków Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age wszystkie opcje zdają się prawdopodobne. Choć najnowsza część zadebiutowała w Europie zaledwie rok temu, to być może twórcy planują skorzystać z fali wznoszącej, na której się aktualnie znajdują.

Źródło: https://gamingbolt.com/dragon-quest-announcement-coming-june-10th

Tagi: Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age Square Enix