Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.05.2019 18:00
Dragon Quest Builders 2 DLC
567V

Dragon Quest Builders 2 otrzyma co najmniej cztery DLC

Dragon Quest Builders 2 pojawi się w Europie dopiero za kilka tygodni, ale już teraz znamy zawartość czterech DLC i ich cenę. 

Pierwsza część spin-offów, Dragon Quest Builders, została przyjęta przez fanów niezwykle ciepło. Nie dziwią więc tak duże oczekiwania na europejski debiut drugiej części. Choć na premierę przyjdzie nam jeszcze poczekać, to zdążyliśmy już poznać zawartość Sezonowej Przepustki do gry.

Dragon Quest Builders 2. Demo 2 tygodnie przed japońską premierą. Mapa świata

Wszystkie zadebiutują stosunkowo szybko. Pierwsze dwa rozszerzenia pojawią się już 26 lipca, a więc zaledwie po dwóch tygodniach od premiery gry.

Pierwszym z nich będzie "Hotto Stuff Pack", które przyniesie aż 40 nowych przepisów projektanckich i dekoracje wzorowane na Hotto Steppe. Co więcej, rzeczone DLC doda kolejną wyspę, na której będzie można zbierać potrzebne materiały. Jego koszt wyniesie £5.99.

Tego samego dnia ukaże się darmowy dodatek "Knickknack Pack", który rozszerzy naszą listę przepisów o trzy i pozwoli stworzyć Śliczne Wiosło, Ozdobny Ornament i Welurową Zupę!

Następne, trzecie DLC, "Aquarium Pack", pojawi się już 2 sierpnia. Dostaniemy w jego ramach nową, rybacką wyspę - wraz z nowymi zadaniami i postaciami. Cena tego rozszerzenia to £9.99.

Ostatnim zapowiedzianym będzie "Modernist Pack", który przyniesie aż 70 nowych receptur do budowy nowoczesnych obiektów (np. hoteli, salonów fryzjerskich i salonów odzieżowych). Za jego zakup przyjdzie nam zapłacić także £9.99.

Jeśli będziemy chcieli nabyć cały pakiet, to cena Season Passa wyniesie £18.99.

Dragon Quest Builders 2 zadebiutuje na europejskim rynku już 12 lipca 2019 roku i zapowiada się, że utrzyma wysoki poziom poprzedniej odsłony.

Źródło: https://expansivedlc.com/dragon-quest-builders-2-season-pass-will-contain-4-dlc-packs/

Tagi: Dragon Quest Builders 2 Square Enix