Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 26.05.2019 15:43
Heavy Rain. Porównanie grafiki PlayStation vs. PC
1587V

Heavy Rain. Porównanie grafiki PlayStation vs. PC

Heavy Rain to jedna z najbardziej imponujących wizualnie gier ery PlayStation 3, która dostała całkiem solidny remaster na PlayStation 4. Teraz gdy na Epic Games Store wylądowało demko gry, możemy sprawdzić jak dzieło Quantic Dream wymęczy nasze blaszaki!

Quantic Dream przez lata dostarczało fanom PlayStation fantastyczne i przede wszystkim wyjątkowe produkcje, które jedni gracze pokochali, inni zaś zaś wręcz przeciwnie.

Assassin's Creed 3: Remastered. Ubisoft zawiódł posiadaczy Nintendo Switch

Po blisko 10 latach od oryginalnej premiery, posiadacze pecetów będą mogli poznać dramatyczną historię skrywającą się w Heavy Rain. Jak wiadomo od kilku dni na Epic Games Store dostępne jest demo opowieści o Zabójczy z origami, a to doskonała okazja ku temu, aby porównać sobie tytuł na wszystkich trzech platformach.

Okazuje się, że pecetowa wersja bazuje praktycznie w 100% na edycji z PlayStation 4 Pro i ma jedynie kilka drobnych poprawek pokroju lepszego nasycenia barw, nowej tekstry felg w samochodzie, czy innego materiału użytego do szyb w wozie. Poza tym obie gry są identyczne.

Warto zobaczyć:

Źródło: YouTube

Tagi: heavy rain quantic dream SCEP