Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 25.05.2019 11:02
Heavy Rain. Demo świetnej gry z PlayStation dostępne na PC!
962V

Heavy Rain. Demo świetnej gry z PlayStation dostępne na PC!

Heavy Rain jest jedną z najlepszych gier dostępnych ekskluzywnie na konsolach PlayStation, dla której to z pewnością wielu fanów zakupiło PS3 oraz PS4. Teraz opowieść o zabójcy z origami trafia na komputery osobiste w wersji demonstracyjnej.

Gdy Epic Games ogłosiło, że gry ekipy Quantic Dream będą dostępne wyłącznie na ich platformie w internecie zawrzało.

The Last of Us 2 coraz bliżej! Trwają prace nad polskim dubbingiem

Z jednej strony gracze ucieszyli się, że takie klasyki jak Heavy RainBeyond: Dwie DuszeDetroit: Become Human trafią na blaszaki, z drugiej zaś przeciwnicy polityki Epic Games Store przekonali się, że duża kasa może ściągnąć dużych wydawców.

Heavy Rain - skąd pobrać demo na PC?

Już od wczoraj na Epic Games Store dostępne jest darmowe demo cieszącego się wielkim uznaniem krytyków thrillera psychologicznego Heavy Rain. Wersja demonstracyjna zawiera dwa pełne rozdziały z gry, a jej ukończenie zajmie Wam około 45 minut.

W tym czasie będziecie mogli wcielić się w role Normana Jaydena - profilera FBI sprowadzonego, aby pomóc lokalnym organom ścigania w odnalezieniu i schwytaniu zabójcy Origami. Drugi z dostępnych rozdziałów pozwoli wam na wejście w skórę prywatnego detektywa zatrudnionego przez rodziny ofiar, Scotta Shelby’ego. Demo dostępne będzie wyłącznie w sklepie Epic Games Store.

Tagi: heavy rain Quantic Dream SCEP