Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.05.2019 15:02
Terminator: Dark Fate
3894V

Terminator: Dark Fate na zwiastunie!

Długo czekaliśmy na ten moment. Nowy Terminator nadciąga, więc możemy spojrzeć na pierwszy zwiastun „Terminator: Dark Fate”. Materiał dwa dni temu zapowiedział Arnold Schwarzenegger, który przyszedł do nas z przyszłości.

Ponieważ jestem z przyszłości mogę oficjalnie ogłosić, że zwiastun Terminatora zadebiutuje za 48 godzin”- tymi słowami Arnold Schwarzenegger zapowiedział publikację najnowszego materiału. Trudno nie odnieść wrażenia, że aktor wczuł się w rolę i potrafi wykorzystać Social Media.

Aladyn – recenzja filmu. Lepiej niż można się było spodziewać

Terminator: Dark Fate – kiedy premiera?

„Terminator: Dark Fate” lub „Terminator: Mroczne przeznaczenie” trafi do pierwszych kin już 23 października, ale Polacy muszą zaczekać na oficjalną premierę do 8 listopada. W tym dniu opowieść zadebiutuje na dużych ekranach w całej Polsce. Na początku film zostanie wyemitowany w między innymi Szwajcarii, Francji, Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz Holandii.

Terminator: Mroczne przeznaczenie – kto odpowiada za produkcję?

Reżyserem i tym samym mózgiem „Terminator: Dark Fate” jest Tim Miller, czyli autor „Deadpoola”. Twórca został namaszczony przez samego Jamesa Camerona, który w jednym z wywiadów nie ukrywał, że to właśnie Miller jest idealnym kandydatem dla rozwoju uniwersum Terminatora. Legendarny autor wspomniał, że Tim ma swój pomysł na serię. Scenariusz został przygotowany przez Davida S. Goyera („Batman – Początek”, „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”, „Mroczne miasto”, „Jumper), ale warto podkreślić, że James Cameron (seria „Terminator”, „Aliens ”, „Avatar”) był jednym z konsultantów zaangażowanych w opracowanie historii.

Terminator: Dark Fate – umiejscowienie wydarzeń

James Cameron w 2017 roku odzyskał prawa do serii Terminator i twórca od początku chciał współpracować z Timem Millerem. Reżyserzy postanowili wymazać z pamięci fanów kilka niepowodzeń i w rezultacie szósta część („Terminator: Dark Fate”) jest uważana za całkowity reboot. Cameron potwierdził, że nie będzie korzystał z koncepcji i wydarzeń stworzonych bez jego zgody, więc postanowiono porzucić ostatnie produkcje (części III–V, Bunt maszyn, Ocalenie, Genisys) i „Terminator: Dark Fate” jest bezpośrednią kontynuacją filmu „Terminator 2: Dzień sądu” z 1991 roku.

Terminator: Dark Fate – kogo zobaczymy w filmie?

Nowy Terminator to ciekawa produkcja z jednego powodu – na ekranie zobaczymy wielu znanych i cenionych aktorów, którzy współpracowali na planie z nowym pokoleniem. W „Terminator: Dark Fate” wystąpili między innymi: Linda Hamilton (Sarah Connor), Arnold Schwarzenegger (T-800), Mackenzie Davis („Blade Runner 2049”), Gabriel Luna (agenci „SHIELD”), Diego Boneta („Pretty Little Liars”), a jednocześnie produkcja jest pierwszym hollywoodzkim filmem kolumbijskiej gwiazdy Natalii Reyes.

Terminator: Dark Fate – pierwszy zwiastun i gdzie te fajerwerki? 

Pierwszy zwiastun to oczywiście dobre wprowadzenie do przyjemności. Widzimy tutaj Connor oraz T-800 – w obu wypadkach aktorzy mają już swoje lata, ale możemy podejrzewać, że ważna rolę odegra tutaj młode pokolenie. Nieźle wygląda także nowy przeciwnik...

Czegoś tutaj brakuje? Zdecydowanie fajerwerków. Widzimy bardzo spokojny zwiastun, który w zasadzie dopiero zapowiada kampanię. Otrzymaliśmy także kilka słów od samego Camerona.

Polecamy:

Tagi: Terminator Terminator Dark Fate Terminator Mroczne przeznaczenie Terminator: Dark Fate Terminator: Mroczne przeznaczenie