Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.05.2019 12:08
Path of Exile Legion
3196V

Path of Exile: Legion to „next-genowy RPG akcji”. Gra ma rywalizować nawet z Diablo 4

Twórcy Path of Exile przedstawili ostateczne informacje dotyczące rozszerzenia zatytułowanego Legion. Gracze mogą liczyć na gigantyczną aktualizację, która zdaniem deweloperów zostanie doceniona przez wszystkich fanów gatunku. Znamy datę premiery i szczegóły aktualizacji.

Path of Exile świętuje sukces za sukcesem, a deweloperzy nie przestają rozwijać swojej propozycji. Studio właśnie potwierdziło ostateczne szczegóły dotyczące nowego rozszerzenia.

Path of Exile w końcu dostępne na PlayStation 4

Na początku przyszłego miesiąca odbędzie się premiera Path of Exile: Legion – gracze na PC zagrają już 7 czerwca, a posiadacze konsol muszą zaczekać na przyjemności trzy dni. Rozszerzenie zostało zapowiedziane przez Chrisa Wilsona (dyrektora studia) jako „następną generację RPG-ów akcji”, które nie tylko „stanowi naprawdę dużą aktualizację Path of Exile”, ale dodatek ma swoją zawartością równać się nawet z Diablo 4. Jest to bez wątpienia ciekawe stwierdzenie, które powinno pobudzić deweloperów z Blizzarda.

Path of Exile: Legion zaoferuje zupełnie przebudowaną walkę wręcz – autorzy odświeżyli system, by mieć pewność, że gracze „poczują moc” i większą satysfakcję z rozgrywki. Studio przygotowało zmiany w umiejętnościach, poruszaniu się, celowaniu, czy też nawet animacjach.

Podczas zabawy sprawdzimy także nowy tryb, w którym zmierzymy się z ogromną hordą oponentów – dobrą prezentację nowości zobaczycie poniżej. Autorzy przygotowali zwiastun z konkretnym komentarzem dotyczącym nowości.

Więcej o darmowych grach: 

Źródło: https://www.pcgamesn.com/path-of-exile/40-mega-expansion

Tagi: