Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.05.2019 09:14
Wojownicy Dauntless
1546V

Dauntless dostępny za darmo na PlayStation 4, Xbox One i PC. Gra oferuje pełny cross-play i cross-progresję

Darmowa odpowiedź na Monster Huntera zadebiutowała na trzech platformach. Dauntless jest sporą ciekawostką, ponieważ pozwala na bieganie za bestiami ze wszystkimi znajomymi.

Dauntless zamierza rywalizować z Monster Hunterem o miłość sympatyków biegania za wielkimi bestiami z jeszcze większymi toporami, ale Phoenix Labs odrobiło zadanie domowe. Gra jest dostępna za darmo na trzech platformach (PlayStation 4, Xbox One, Epic Games Store/PC), ale pod jednym względem miażdży tytuł Capcomu.

Zapowiedziano Monster Hunter World: Iceborne Master Edition

Twórcy Dauntless jeszcze przed premierą zapowiedzieli zaoferowanie graczom pełnego cross-playa i cross-progresji pomiędzy konsolami oraz PC – to właśnie z tego powodu gra aktualnie jest dostępna na Epic Games Store, ponieważ studio skorzystało z pomocy Epic Games. Tytuł trafił na rynek i wspomniane funkcje działają.

W rezultacie bez problemu możecie zacząć rozgrywkę na PlayStation 4 ze znajomymi z Xboksa One, a gdy ktoś z Waszych członków rodziny będzie chciał pograć na PS4, to Wy włączycie Xboksa lub PC i będziecie biegać po tych samych serwerach i nadal otrzymacie dostęp do jednej postaci. Jest to ważne z jednego powodu – tytuł jest darmowy, więc gracze mogą chętnie przeskakiwać pomiędzy platformami.

Zamierzacie grać w Dauntless?

Warto spojrzeć: 

Źródło: https://gamingbolt.com/dauntless-now-available-with-full-cross-play-on-xbox-one-ps4-and-pc

Tagi: cross-play Dauntless Phoenix Labs premiera

Nie przegap