Tomasz Ambroziak Tomasz Ambroziak 11.04.2019 19:07
God Eater 3 nintendo switch
480V

God Eater 3 na Nintendo Switch w lipcu

Nieśmiałe sugestie przedstawicieli Bandai Namco sprzed dwóch miesięcy okazały się jednak czymś więcej - w lipcu God Eater 3 ukaże się także na sprzęcie Nintendo.

Bandai Namco w wydanym dziś komunikacie prasowym podało, że God Eater 3 trafi także także na Nintendo Switch. W Europie gra będzie dostępna w sprzedaży od 12 lipca. Osoby, które złożą przedpremierowe zamówienie, otrzymają bonusowe stroje Yuriego i Estelle - bohaterów Tales of Vesperia.

Sword Art Online Alicization Lycoris. Zwiastun zapowiada nową część serii

Dlaczego God Eater 3 zdecydowało się na Nintendo Switch?

Przytaczana we wspomnianym komunikacie Jackie Simmons z amerykańskiego oddziału Bandai Namco powiedziała:

Nintendo Switch otwiera nowe możliwości, by móc doświadczać God Eater 3. Przenośność konsoli powoduje, że gracze mogą się spotkać i połączyć siły, by razem spróbować sprostać niebezpieczeństwom. Platforma pozwala im też zabrać grę w drogę, dzięki czemu nigdy nie znajdą się oni zbyt daleko od przygody i zabawy!

God Eater 3 pod względem rozgrywki przypomina serię Monster Hunter Capcomu. Gra posiada tryb fabularny i multiplayer dla maksymalnie ośmiu osób. Nie brakuje w niej również rozlicznych broni i umiejętności, a także nowych mechanik dodanych względem poprzednich części.

Tagi: Bandai Namco Entertainment God Eater 3 Marvelous’ First Studio

Nie przegap