Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.05.2019 14:51
John Wick Fortnite
491V

John Wick w Fortnite. Zwiastun pokazuje tryb „Nagroda za Wicka”

Epic Games właśnie potwierdziło wczorajszy przeciek. Na serwerach Fortnite wylądowała nowa aktualizacja, która zaprosiła do zabawy samego Johna Wicka. Gracze mogą wziąć udział w specjalnym trybie.

Epic Games wykorzystuje popularność marki Fortnite. Po wydarzeniu związanym z premierą „Avengers: Endgame”, nadszedł czas na event dla fanów Johna Wicka. Najnowszy film trafia do kin, więc jest to idealny moment na nową zabawę na zasadach Battle Royale.

Epic Mega Sale w Epic Games Store. 40 zł za darmo i zniżki do 75%

W Fortnite wylądował tryb okresowy zatytułowany „Nagroda za Wicka”, w którym gracze wcielą się w łowców i muszą likwidować innych agentów oraz zbierać ich monety. Zabawa może okazać się ciekawą odskocznią od standardowego BR:

„Wysoki Stół wystawił nowe zlecenie, a waszym zadaniem jest zgarnąć nagrodę. Utrzymujcie się przy życiu i zbierajcie złote żetony za likwidacje innych łowców. Wygrywa ten, kto pierwszy wypełni rozkaz, ale uważaj, bo im lepiej wam idzie, tym wyższa nagroda za was.”

Standardowo gracze mogą ukończyć wyzwania i zgarnąć darmowe nagrody: plecak Złoty Żeton, lotnię Jeden Strzał, malowanie Boogeyman i dodatkowe PD. W grze wylądował także strój Johna Wicka i kilof zatytułowany „Zwykły Młot”.

Warto spojrzeć:

Fortnite John Wick

Źródło: Epic Games

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software

Nie przegap