Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.05.2019 10:21
Cyberpunk 2077 E3
1237V

Cyberpunk 2077 z panelem dyskusyjnym na E3! Szykuje się mnóstwo informacji o grze

Według ostatnich przecieków Cyberpunk 2077 będzie ponownie błyszczał podczas konferencji Microsoftu na tegorocznym E3, ale CD Projekt RED chce mieć pewność, że przedstawi wszystkie informacje dotyczące tytułu. To właśnie z tego powodu firma w Los Angeles zorganizuje specjalne wydarzenie.

Data premiery Cyberpunk 2077 ma zostać ujawniona na konferencji Microsoftu, jednak warto podkreślić, że pojawienie się Polaków na show Amerykanów nadal nie zostało potwierdzone. CD Projekt RED zamiast tego zapowiedział swoje przybycie na E3 i gracze mogą liczyć na sporo szczegółów dotyczących oczekiwanego RPG-a.

Microsoft na E3 z next-genem, Cyberpunk 2077 i innymi hitami

Oficjalne konto na Twitterze E3 2019 zapowiedziało interesujące wystąpienie. Prezes CD Projekt RED – Marcin Iwiński – weźmie udział w panelu E3 Coliseum, podczas którego przedstawi „przeszłość, teraźniejszość i przyszłość” polskiego studia i jednocześnie opowie o Cyberpunk 2077.

Należy na pewno zaznaczyć, że zazwyczaj podczas paneli nie otrzymujemy nowych materiałów, ale na pewno możemy się przygotować na tonę informacji dotyczących rozwoju tytułu, czy też samych elementów rozgrywki.

Nie będzie raczej dużym zaskoczeniem, gdy podczas wydarzenia Microsoftu odbędzie się prezentacja (z datą premiery) w formie zwiastuna lub dłuższego fragmentu rozgrywki, a następnie Marcin Iwiński przedstawi informacje dotyczące projektu podczas specjalnego panelu.

Więcej informacji o CD Projekt RED:

Źródło: Twitter

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077