Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.05.2019 12:44
Samsung LCRG50
889V

Samsung LCRG50 przygotowany specjalnie dla graczy. Monitor ze świetną matrycą

Samsung ujawnił szczegóły nowego monitora przygotowanego z myślą o graczach. Samsung LCRG50 oferuje zakrzywioną matrycę z częstotliwością odświeżania wynoszącą do 144 Hz i technologię FreeSync.

Samsung od 2015 roku oferuje monitory z serii Curved zapewniające graczom lepsze wrażenia. Zakrzywiona matryca zmniejsza zmęczenie wzroku i oferuje dodatkowe zanurzenie się w obrazie.

Samsung pracuje nad nową matrycą do smartfonów. Trafi do Galaxy Note 10?

Samsung LCRG50 oferuje technologię nakierowane na graczy, by zainteresowani mogli skupić się na rozgrywce – gracze skorzystają z trybu Low Input Lag oraz Witrual Aim Point:

„Samsung od lat stawia również na specjalne tryby gier, które dopasowują czarny poziom gamma, kontrast i kolor do każdego gatunku gier. Rozgrywka zyskuje na płynności dzięki trybowi Low Input Lag Mode, który minimalizuje opóźnienia pomiędzy urządzeniami wejściowymi a wyświetlaczem, a celność gracza może być poprawiona poprzez opcjonalny wirtualny celownik – Wirtual Aim Point.”

Ponadto, urządzenie wspiera tryb FreeSync od AMD, zapewnia Eye Saver ograniczający emisje niebieskiego światła oraz oferuje Flicker Free (niweluje migotanie ekranu). Współczynnik kontrastu to w tym wypadku 3000:1, a częstotliwość odświeżania może zostać ustawiona na 60Hz, 100Hz, 120Hz lub 144Hz.

Monitor możecie kupić za 999 zł.

Polecamy:

Samsung LCRG50

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: monitor samsung Samsung LCRG50