Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2019 19:40
Samsung Sero
1079V

Samsung Sero to pionowy telewizor dla fanów Instagrama i Facebooka

Samsung wpadł na nietypowy pomysł. Korporacja przygotowała Samsung Sero, czyli telewizor z dużym, pionowym wyświetlaczem, na którym mamy podobno z przyjemnością przeglądać media społecznościowe.

Samsung nie od dzisiaj eksperymentuje w temacie telewizorów. Firma wciąż rozwija The Frame, czyli urządzenie, które ma przypominać obraz i wtapiać się w najróżniejsze meble. Klienci mogą również rozważyć nabycie The Serif na metalowych nóżkach, ale raczej mało kto mógł spodziewać się propozycji podobnej do The Sero.

Samsung Galaxy S10+ - recenzja smartfona. Flagowiec z prawdziwego zdarzenia

Samsung Sero to 43-calowy QLED, który pozwala użytkownikowi przeglądać materiały w pionie. Na jego ekranie mamy bez problemu cieszyć się materiałami z Facebooka, Instagrama, czy też Snapchata. Klienci mają dzięki Sero z łatwością sprawdzać witryny i zaczytywać się w komentarzach.

Urządzenie zaskakuje wyglądem, jednak warto podkreślić, że bez problemu ekran można przekręcić i tym samym otrzymujemy standardowy model. Mimo wszystko sprzęt ma trafić w gust odbiorców, którzy każdego dnia pochłaniają dziesiątki informacji z mediów społecznościowych, a właśnie Samsung Sero pomoże im w lepszym doświadczeniu.

Samsung Sero trafi do koreańskich sklepów pod koniec maja – klienci muszą przygotować około 6250 zł.

Co warto zobaczyć?

Samsung Sero

Samsung Sero 2

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Samsung samsung sero samsung tv telewizor tv