Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.05.2019 11:26
Starfield Logo
677V

Prace nad Starfield przebiegają w dobrym tempie. O grze możemy usłyszeć szybciej niż sądzimy

Na tegorocznym E3 na pewno nie zobaczymy Starfield oraz The Elder Scrolls VI, ale wiele na to wskazuje, że Bethesda nie marnuje czasu i prace nad kosmiczną produkcją przebiegają po myśli deweloperów. Studio odpowiedzialne za grę poszukuje ważnego pracownika.

Starfield został zapowiedziany przez Bethesdę jako „RPG nowej generacji”, który pozwoli graczom zwiedzać różne planety. Tytuł zadebiutuje dopiero na next-genach, ale możemy podejrzewać, że deweloperzy nie tracą najmniejszego dnia, by móc jak najszybciej zaoferować graczom tę przygodę.

Rage 2 – recenzja gry. Strzelać każdy może... Ale nie w otwartym świecie

ZeniMax opublikowało nowe ogłoszenie o pracę. Firma potwierdziła poszukiwanie utalentowanego Voice Designera do pracy nad nowymi RPG-ami:

„Bethesda Game Studios poszukuje utalentowanego projektanta głosów, który dołączy do naszego zespołu skupionego na najwyższym poziomie gier RPG na komputery PC i konsole. W tej roli, Voice Designer będzie koordynował, projektował i wdrażał wybitne dialogi w naszych grach dla obecnych i przyszłych generacji gier AAA.”

Wiele na to wskazuje, że już teraz trwają pierwsze sesje nagraniowe, do których niezbędny jest właśnie nowy specjalista. Pracownik będzie odpowiedzialny za kreowanie „zawartości audio do oryginalnych skryptów”, czy też to właśnie on zajmie się „edytowaniem, przetwarzaniem i wdrażaniem ostatecznie dostarczonych głosów”. Voice Designer otrzyma za zadanie zajmowanie się castingami, reżyserią, nagraniami, a nawet będzie nadzorował prace zespołów lokalizacyjnych.

Wiele na to wskazuje, że Starfield (jak wiadomo to właśnie ten tytuł ma zadebiutować przed The Elder Scrolls VI) przekroczył kolejny kamień milowy i teraz Bethesda potrzebuje nowego specjalisty, który pomoże rozwinąć grę.

Polecamy:

Źródło: https://gamingbolt.com/starfield-dialogue-recording-might-be-underway

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Starfield