SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2019 20:40
RAGE 3
477V

RAGE 3 może powstać szybciej niż sądzimy. Szef id Software chce szybkiego rozpoczęcia prac

Długo musieliśmy czekać na powrót marki RAGE, ale bardzo możliwe, że id Software będzie chciało teraz w znaczący sposób rozbudować serię. Szef studia chciałby czym prędzej rozpocząć prace nad RAGE 3.

Pierwszy Rage trafił na rynek w 2011 roku i gra zgarnęła oceny na poziomie 79-81%. Na powrót marki musieliśmy czekać niemal całą generację, ale bardzo możliwe, że na trzecią część nie będziemy czekać tak długo.

RAGE 2 oceniony. Recenzje potwierdzają krótką historię i świetne strzelanie

O możliwym rozwoju serii wypowiedział się Tim Willits, który podczas rozmowy z dziennikarzem The Hollywood Reporter nie ukrywał ciekawych planów. Na RAGE 3 możemy nie czekać kolejnych siedmiu lat.

„Mam nadzieję, że tak [w odpowiedzi na pytanie, czy zobaczymy RAGE 3 -red]. Tak, to odpowiedź na to pytanie. Zawsze uwielbialiśmy tę franczyzę, bo to takie zabawne miejsce. Możemy robić, co chcemy. Kiedyś rozmawialiśmy o jeździe na gigantycznych karaluchach. W jakiej grze możesz prowadzić taką uzasadnioną rozmowę?! To szalona, zabawna, ekscytująca franczyza i mam nadzieję, że uda nam się zrobić trzecią część tak szybko, jak to możliwe.”

Nie jest to oczywiście konkretna zapowiedź, jednak trudno nie odnieść wrażenia, że Willits ma większe plany na to uniwersum. Wiele pewnie zależy od wyników Rage 2, ale mam szczerą nadzieję, że id Software otrzyma zgodę na przygotowanie kolejnej, postapokaliptycznej przygody.

Warto przeczytać:

Tagi: id Software rage 3 tim willits