Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.05.2019 17:17
Call of Duty Mobile
1081V

Call of Duty Mobile z trybem Battle Royale. Zombi też trafią na urządzenia mobilne

Świetne wieści dla graczy wyczekujących na mobilne Call of Duty. Kolejni gracze otrzymują dostęp do produkcji i zainteresowani potwierdzają: gra oferuje zmagania Battle Royale.

Twórcy Call of Duty Mobile nadal dopracowują sieciową strzelankę, która jeszcze w tym roku będzie dostępna na urządzeniach mobilnych. Gra trafia do kolejnych testerów i jeden ze śmiałków postanowił podzielić się sporą ciekawostką.

Zwiastun Call of Duty Mobile

W Call of Duty Mobile nie otrzymamy wyłącznie rywalizacji multiplayer. Deweloperzy wciąż tego nie potwierdzili, ale w menu tytułu znajdują się dwa dodatkowe okienka: Battle Royale i Zombie. Ten drugi wariant zabawy ma nadejść „wkrótce”.

Mimo wszystko odnoszę wrażenie, że to właśnie rywalizacja znana z Fortnite oraz Apex Legends będzie tutaj najważniejsza, ponieważ mobilne produkcje oferujące zmagania Battle Royale wciąż cieszą się obłędnym zainteresowaniem. Warto zwrócić uwagę na zdjęcie – Call of Duty Mobile posiada także sezony, Battle Pass i specjalne wydarzenia. Nie będziemy się nudzić!

Call of Duty Mobile Battle Royale

Źródło: Twitter

Tagi: Activision Call of Duty Call of Duty Mobile