SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2019 17:28
Call of Duty Mobile
1929V

Call of Duty Mobile wygląda nieźle. Zwiastun i testy w kolejnych krajach

Twórcy Call of Duty Mobile są gotowi do zaproszenia kolejnych graczy na serwery. Tytuł jest od dzisiaj testowany przez kolejnych fanów strzelania i z tej okazji możemy spojrzeć na nowy zwiastun. Gra może zaciekawić.

Call of Duty Mobile zostało ujawnione w marcu i od tego czasu czekamy na pozytywne informacje dotyczące premiery. Twórcy nie zamierzają się śpieszyć, ponieważ chcą mieć pewność, że gra w dniu debiutu będzie prezentować najwyższy poziom.

Call of Duty: Modern Warfare 4 ma trafić na rynek pod koniec roku. Tak sugeruje były pracownik Infinity Ward

To właśnie z tego powodu do testów Call of Duty Mobile zostali zaproszeni gracze z kolejnych krajów, ale nadal nie zdecydowano się na ogólnodostępną betę. Autorzy zapraszają „wybranych zainteresowanych z różnych krajów” i tym samym sprawdzają infrastrukturę oraz zbierają informacje zwrotne dotyczące rozgrywki.

Najnowszy zwiastun Call of Duty Mobile wygląda naprawdę nieźle, więc sympatycy mobilnego grania mogą zacierać rączki. Autorzy potwierdzili, że „mały” COD otrzyma tryb rankingowy oraz wsparcie klanów. Na trailerze zobaczycie między innymi personalizację.

Polecamy:

Źródło: Twitter

Tagi: activision Call of Duty Mobile mobile