Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.05.2019 19:17
Guacamelee! Super Turbo Championship Edition
1558V

Guacamelee! Super Turbo Championship Edition za darmo!

Hattrick! Jednego dnia możemy pobrać trzecią grę za darmo. To naprawdę świetna wiadomość, ponieważ tym razem Wasze cyfrowe kupki wstydu zostaną powiększone o Guacamelee! Super Turbo Championship Edition.

Guacamelee! Super Turbo Championship Edition trafiło na rynek w 2014 roku. Jest to wypakowana treścią edycja Guacamelee, która została wypakowana zawartością, a dodatkowo twórcy znaleźli czas, by upiększyć oprawę.

Heavy Rain, Beyond: Two Souls i Detroit Become Human w świetnych cenach na PC. Znamy daty premier

Humble Bundle wystartowało z nową promocją, której ozdobą jest właśnie darmowe wydanie Guacamelee! Super Turbo Championship Edition . Zainteresowani muszą wskoczyć na witrynę, zalogować się, wyrazić chęć odbierania wiadomości (newsletter), a następnie otrzymają kod, który należy wykorzystać na Steam (do 23 maja).

Jest to naprawdę świetna wiadomość, ponieważ Guacamelee! Super Turbo Championship Edition zgarnęła w swoim czasie oceny na poziomie 80%. Dziennikarze zachwalali dynamiczną rozgrywkę, która potrafi przykuć do ekranu nawet na 16 godzin. Ukończenie samej historii to dobre 7 godzin zabawy.

W sumie dawno nie było takiego dnia – Epic Games rozdaje pieniądze, później pozwala pobrać kolejną grę, w międzyczasie poznajemy promocję na gry Quantic Dream, a jeszcze Ubisoft dorzuca od siebie trochę przyjemności:

Tagi: DrinkBox Studios guacamelee! super turbo championship edition