SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.05.2019 17:13
Stories Untold
840V

Stories Untold za darmo! RiME pobierzemy później

Nie możemy dzisiaj narzekać na brak promocji. Epic Games wystartowało z Epic Mega Sale, Ubisoft rozdaje Steep, a teraz możemy za darmo pobrać Stories Untold. Sympatycy gry na PC mogą świętować i pobierać produkcje.

Stories Untold zadebiutowało na komputerach osobistych na początku 2017 roku. Gra zebrała oceny na poziomie 81% i w swoim czasie gracze docenili świetny klimat przygotowanych opowieści. Jednym z problemów tytułu jest długość rozgrywki, ponieważ propozycję ukończycie w jeden wieczór.

Epic Mega Sale w Epic Games Store. 40 zł za darmo i zniżki do 75%

Teraz nie musicie wydawać pieniędzy na Stories Untold, ponieważ produkcja jest dostępna za darmo w Epic Games Store. Jest to kolejna oferta, która ma zachęcić graczy do zapoznawania się ze sklepem twórców Fortnite.

Stories Untold jest zapowiedziane następującymi słowami:

Stories Untold to eksperymentalna gra przygodowa oparta na narracji, która tak naprawdę jest czymś zupełnie unikatowym. Zmierzysz się w niej z czterema krótkimi historiami, łączącymi w sobie cechy m.in. klasycznych przygodówek tekstowych oraz wskaż i kliknij, które razem tworzą tajemniczą antologię. Gra jest opisywana jako „fantastyczny i fascynujący przykład interaktywnej historii opowiadanej obrazem” i od chwili premiery zdobywa uznanie krytyków z całego świata.

Stories Untold łączy w sobie nostalgię lat 80-tych, innowacyjną oraz eksperymentalną rozgrywkę definiującą gatunek, a także napięcie psychologicznego horroru, aby zaoferować „jedną z najbardziej fascynujących i unikatowych opowieści, które można zgłębić w tym roku”.

Czujecie się zaintrygowani? Zobaczcie zwiastun i pobierajcie grę! Epic Games potwierdziło - kolejną grą za darmo będzie Rime.

Warto spojrzeć:

Źródło: Epic Games

Tagi: promocja Stories Untold za darmo