Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.05.2019 17:28
Detroit PC
2269V

Heavy Rain, Beyond: Two Souls i Detroit Become Human w świetnych cenach na PC. Znamy daty premier

Quantic Dream w końcu przedstawiło ostateczną cenę Heavy Rain, Beyond: Dwie Dusze i Detroit: Become Human w wersji na PC. Gry wylądowały w sklepie Epic Games i możecie je zgarnąć z rabatem.

Latem odbędzie się premiera Heavy Rain, Beyond: Dwie Dusze i Detroit: Become Human na komputerach osobistych. Quantic Dream przedstawiło w końcu ceny, które ze względu na aktualną promocję, mogą zainteresować wielu graczy.

Stories Untold za darmo!

Quantic Dream nawiązało współpracę z Epic Games, na mocy której Heavy Rain, Beyond: Dwie Dusze i Detroit: Become Human wylądują na początku wyłącznie w sklepie Epic Games Store i właśnie poznaliśmy szczegółowe ceny wszystkich trzech gier:

Wszystkie przygody możecie aktualnie kupić w niezłej promocji, więc za zaledwie 160 zł otrzymacie pakiet trzech mocnych historii. Nie wszyscy doceniają opowieści Quantic Dream, ale ja akurat należę do fanów, więc mówię wprost: kupujcie!

Na zachętę Quantic Dream zaoferuje wersje demonstracyjne: 24 maja sprawdzicie Heavy Rain, 27 czerwca wypróbujecie Beyond: Dwie Dusze, a wycinek Detroit: Become Human zostanie udostępniony na koniec lata.

W kilku słowach nowe wersje zapowiedział Guillaume de Fondaumière, współzałożyciel Quantic Dream: 

Wprowadzenie ostatnich trzech interaktywnych dramatów na platformę PC umożliwi nowym widzom doświadczenie tego, czym są gry Quantic Dream. Dzięki wersjom demo, gracze będą mieli okazję na własne oczy przekonać się jak dużo ciężkiej pracy i poświęcenia włożyliśmy w stworzenie naszych ukochanych tytułów w wersji na PC. Dla tych, którzy nigdy nie grali w tytuł Quantic Dream będzie to doskonała okazja, aby doświadczyć wyjątkowości naszych gier.

Warto spojrzeć:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: