Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2019 21:30
Bohaterka A Plague Tale: Innocence
1311V

A Plague Tale: Innocence to zakończona opowieść. Twórcy nie planują DLC i kontynuacji

Asobo Studio nie zamierza rozwijać A Plague Tale: Innocence. Twórcy przygotowali pełną historię, która nie zostanie rozbudowana przez rozszerzenia i gracze nie mogą oczekiwać kontynuacji. Na rynku zadebiutowała pełna opowieść.

A Plague Tale: Innocence zbiera pozytywne opinie i dla wielu dziennikarzy jest to jedna z większych niespodzianek 2019 roku. Gra może aktualnie pochwalić się średnią ocen na poziomie 81% i zainteresowani zachwalają między innymi intrygujący świat.

A Plague Tale: Innocence zdobywa mocne oceny w recenzjach

A Plague Tale: Innocence jest w pewien sposób unikalnym tytułem. Produkcja to narracyjna pozycja nastawiona na pojedynczego gracza, która od początku do końca trzyma zainteresowanych za rączkę. Autorzy nie zdecydowali się brnąć w otwarty świat i bez wątpienia była to świetna decyzja.

Wielu deweloperów po sukcesie pierwszej odsłony zdecydowałoby się na przygotowanie kontynuacji lub przynajmniej wrzucenie na rynek kilku rozszerzeń, ale Asobo Studio ma inne plany. Sebastien Renard podkreślił, że gra jest „pojedynczym i zakończonym narracyjnym doświadczeniem”.

Firma może oczywiście przygotować kolejną produkcję bazującą na podobnych schematach, ale możecie mieć pewność, że A Plague Tale: Innocence nie otrzyma dodatków lub drugiej części. Francuzi zakończyli prace nad tą przygodą.

Polecamy:

Źródło: http://starnews.ca/article/8190/qa-with-asobo-studios-narrative-designer-sebastien-renard/

Tagi: A Plague Tale: Innocence Asobo Studio Focus Home Interactive