Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.02.2019 12:26
A Plague Tale: Innocence bohater
638V

A Plague Tale: Innocence na fabularnym zwiastunie. Oglądamy gameplay

Asobo Studio odkrywa kolejne karty związane z A Plague Tale: Innocence. Twórcy w końcu zarysowali historię a nawet pozwalają spojrzeć na dwa fragmenty rozgrywki. Szykuje się ciekawa propozycja.

A Plague Tale: Innocence nie będzie najmocniejszym tytułem 2019 roku, ale gra Asobo Studio wygląda naprawdę interesująco. Deweloperzy zaprowadzą graczy do Francji z 1349 roku, w czasie, gdy Europa mierzyła się z czarną śmiercią.

A Plague Tale: Innocence. Ponad 20 minut rozgrywki

Głównymi bohaterami historii jest rodzeństwo – Amicia i Hubo muszą wspólnymi siłami uciekać przez kolejnymi niebezpieczeństwami, a mają spory problem, ponieważ pięcioletnim dzieckiem interesuje się tajemnicza grupa.

W trakcie rozgrywki będziemy w głównej mierze skradać się, szukać odpowiednich przejść, ale warto na pewno zwrócić uwagę na motyw ze szczurami – w grze nie zabraknie momentów, w których na ekranie pojawią się setki gryzoni.

Asobo Studio w ciekawy sposób bawi się światłem i dzięki tej mechanice zespół może zaoferować ciekawą rozgrywkę, w której bohaterowie muszą ze sobą współpracować. Nie jest to oczywiście specjalnie odkrywczy system, ale szczury dodają całości niezłego charakteru.

Źródło: YouTube.com

Tagi: A Plague Tale: Innocence Asobo Studio Focus Home Interactive