SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2019 20:08
Vampire: The Masquerade
658V

Nowy Vampire: The Masquerade RPG powstaje. Za produkcję odpowiadają twórcy The Council

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 to nie jedyna gra z uniwersum Vampire: The Masquerade, która właśnie powstaje. Autorzy The Council otrzymali szansę rozwijania tytułu RPG i właśnie otrzymaliśmy pierwsze konkrety dotyczące propozycji.

Na początku 2020 roku zagramy w Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 od Paradox Interactive, ale nie jest to jedyna produkcja przepełniona krwiożerczymi wampirami, która właśnie powstaje. Uniwersum zostanie rozszerzone przez jeszcze jeden tytuł.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Kilka sekund rozgrywki i nowy klan na filmiku

Dzisiaj w Paryżu odbywa się specjalne spotkanie Bigben Interactive. Wydarzenie jest interesujące, ponieważ wydawca zdradza swoje plany i jedną z ciekawostek jest „narracyjny RPG osadzony w uniwersum Vampire: The Masquerade”. Gra nie jest związana bezpośrednio z tytułem rozwijanym przez Paradox Interactive, jednak obie propozycje łączy świat.

Za tajemniczą pozycję w IP Vampire: The Masquerade odpowiada Big Bad Wolf, twórcy The Council. Niestety, nie otrzymaliśmy wielu szczegółowych informacji, ale możemy mieć pewność, że gra Paradox Interactive zadebiutuje wcześniej.

Big Bad Wolf rozwija tytuł od trzech-czterech miesięcy. Będzie to pełnoprawny RPG, który nie zostanie podzielony na odcinki i zaoferuje rozgrywkę nastawioną na narrację z wyborami. Konkretniejsze szczegóły dotyczące projektu zostaną ujawnione w sierpniu – podczas zbliżającego się gamescomu – ale premiera odbędzie się najwcześniej za dwa lata.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: big bad wolf Vampire: The Masquerade zapowiedź