SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2019 19:44
YouTube Premium
1703V

YouTube Premium i YouTube Music w Polsce. Zbiór najważniejszych informacji

Od dzisiaj oficjalnie w Polsce można korzystać z YouTube Premium i YouTube Music. Usługi właśnie są uruchamiane, więc zebraliśmy dla Was najważniejsze informacje dotyczące obu propozycji.

Polska dla wielu firm to nadal trzeci świat. To właśnie z tego powodu nadal nie możemy swobodnie korzystać z PlayStation Now, a takie propozycje jak YouTube Premium trafiają do naszego kraju z czteroletnim opóźnieniem. Google w końcu postanowiło uśmiechnąć się do Polaków, więc od dzisiaj możemy korzystać z YouTube Premium i YouTube Music.

Czteroletnie opóźnienie nie sprawiło, że możemy mówić o bezproblemowej premierze. Chociaż na 19:00 zaplanowano debiut usług, to nadal część funkcji nie jest dostępnych w Polsce. Mimo wszystko zebrałem dla Was najważniejsze informacje.

PS4 otrzyma kilka ciekawych funkcji. Informator przedstawił konkretne szczegóły

YouTube Premium – jakie funkcje?

YouTube Premium wystartowało w Stanach Zjednoczonych już w 2015 roku jako YouTube RED i jest to specjalna wersja usługi, która jest pozbawiona reklam. Widzowie mogą pobierać materiały na urządzenie mobilne lub oglądać produkcje przygotowane specjalnie dla Google – tak zwane „YouTube Originals”.

Funkcje:

YouTube

 • Filmy bez reklam: oglądaj miliony filmów bez reklam
 • Pobieraj filmy i oglądaj je offline: zapisuj filmy i playlisty na urządzeniach mobilnych, by odtwarzać je offline
 • Odtwarzanie w tle: możesz odtwarzać filmy, kiedy korzystasz z innych aplikacji lub ekran Twojego urządzenia jest wyłączony

YouTube Originals

 • Oryginalne filmy i seriale tworzone przez Twoje ulubione gwiazdy

YouTube Music

 • Dzięki nowej, ulepszonej aplikacji YouTube Music możesz jeszcze łatwiej poznawać świat muzyki
 • Muzyka bez reklam: słuchaj milionów utworów bez reklam
 • Pobieraj muzykę i słuchaj jej offline: zapisuj utwory i playlisty w aplikacji YouTube Music, by słuchać ich, gdy nie będziesz mieć dostępu do internetu
 • Odtwarzanie w tle: możesz odtwarzać utwory, kiedy korzystasz z innych aplikacji lub ekran Twojego urządzenia jest wyłączony

YouTube Kids

 • Aplikacja YouTube Kids umożliwia odtwarzanie bez reklam i w trybie offline

YouTube Gaming

 • Aplikacja YouTube Gaming umożliwia odtwarzanie bez reklam, w trybie offline i w tle

Muzyka Google Play

 • Dołączona bezpłatnie

YouTube Music – jakie funkcje?

YouTube Music jest oczywiście usługą streamingową, która pozwala słuchać muzyki na urządzeniach z iOS oraz Androidem na pokładzie. Największą rewolucją względem konkurencyjnych platform jest możliwość słuchania muzyki i oglądania oficjalnych klipów. W przypadku materiałów wideo możemy natrafić na oficjalne filmy przygotowane przez przykładowo wytwórnię, ale także amatorskie wrzutki.

YouTube Premium i YouTube Music – jaka cena?

YouTube Premium obejmujący wspomniane wyżej opcje oraz podstawową wersję YouTube Music kosztuje 23,99 zł za miesiąc. Klienci mogą dopłacić 19,99 zł do YouTube Music Premium – w tym wypadku otrzymacie możliwość pobierania utworów, nie będziecie męczeni reklamami oraz skorzystacie z odtwarzania w tle.

Klienci mogą także skorzystać z rodzinnego abonamentu – tutaj za 35,99 zł zapoznacie się z YouTube Premium, a za 29,99 zł z YouTube Music Premium.

Polecamy:

Tagi: google youtube youtube music youtube premium