SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2019 14:19
PS4 Limitowana Edycja
7487V

PS4 otrzyma kilka ciekawych funkcji. Informator przedstawił konkretne szczegóły

Sony oficjalnie opracowuje już PlayStation 5, ale firma nie zapomina o aktualnej generacji. PlayStation 4 ma wkrótce otrzymać kilka ciekawych funkcji, które powinny zainteresować wielu posiadaczy japońskiej konsoli.

Sony od czasu do czasu przygotowuje nową aktualizację PlayStation 4, które wprowadzają nowe funkcje. W ostatnich miesiącach niezbyt często mogliśmy liczyć na ciekawe opcje, ale najwidoczniej nadciąga nowa i ważna łatka.

PS4 w promocji za 949 zł!

W sprawie zmian w PlayStation 4 wypowiedział się Tidux, który od dawna dzieli się zakulisowymi informacjami dotyczącymi japońskiej maszyny. Zdaniem informatora już wkrótce mamy skorzystać z kilku nowych opcji:

  • Lista życzeń
  • Wysyłanie prezentów
  • Progresja trofeów
  • Czas gry i statystyki dla wszystkich gier
  • Możliwość przypinania gier na dashboardzie

W sumie niemal wszystkie opcje są dostępne na Xboksie One i wielu graczy korzysta z między innymi systemu odpowiedzialnego za osiągnięcia. Zainteresowani otrzymują szczegółowe dane dotyczące kolejnych wyzwań i mogą zdecydowanie szybciej zdobywać calaki.

Co powiecie na takie nowości? Nie jest to oczywiście oficjalna lista od Sony, ale akurat Tidux nie zawodzi w przypadku przecieków dotyczących japońskiej korporacji.

Co warto przeczytać?

Źródło: Twitter

Tagi: playstation 4 ps4 sony