SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2019 22:00
3% Netflix
475V

3% od Netflix powróci. Zwiastun i data premiery 3. sezonu

Netflix kontynuuje historię z „3%”. Brazylijski serial otrzyma trzeci sezon i właśnie otrzymaliśmy pierwszy zwiastun. Platforma jest także gotowa do ujawnienia ostatecznej daty premiery opowieści.

W listopadzie 2015 roku na Netflix zadebiutował pierwszy sezon „3%” i serial został bardzo ciepło przyjęty przez widzów z całego świata. Po zaledwie trzech miesiącach otrzymaliśmy datę premiery kontynuacji – w kwietniu 2018 roku wydarzenia zostały przedstawione szerokiej publiczności. W połowie ubiegłego roku firma opublikowała pierwszą zajawkę kolejnej historii.

Netflix na targach E3 2019

Dzisiaj możemy potwierdzić, że 7 czerwca odbędzie się premiera trzeciego sezonu „3%”. Jest to bezpośrednia kontynuacja poprzednich wydarzeń, w których poznaliśmy ludzi walczących o możliwość współistnienia z elitą społeczeństwa.

„W przyszłości świat jest jednym wielkim slumsem — z wyjątkiem wyspiarskiego raju zamieszkiwanego przez 3% wybranych. Każdy ma tylko jedną szansę, by się tam dostać.”

Poniżej zobaczycie pierwszy zwiastun nowej historii. Fani aktualnie wydanych odcinków mogą szykować się na ciekawe atrakcje.

Warto przeczytać

Tagi: 3% data premiery netflix serial zwiastun