Promocje na Steam i GOG.com - mnóstwo RPG-ów i klasyków nawet 90% taniej

Promocje gier
4233V
Promocje na Steam i GOG.com - mnóstwo RPG-ów i klasyków nawet 90% taniej
Igor Chrzanowski | 11.05.2019, 13:44

Jak co tydzień miłośnicy grania na PC mają świetną okazję do zaoszczędzenia na wielu bardzo dobrych tytułach, które zostały właśnie udostępnione w promocjach na Steam oraz GOG.com.

Dziś prezentujemy Wam kolejne okazje jakie czekają na Was na Steamie oraz naszym rodzimym GOG.com, tym razem wydawcy przygotowali dla swoich fanów sporo przecen na kultowe gry RPG sprzed lat, bardzo dobre indyki z ostatniego okresu, a także takie hiciory jak !

Xbox Game Pass za darmo. 4 tygodnie za 4 puszki energetyka

Wyprzedaż na Steam

Na platformie Valve swój specjalny weekend ma niezależne wydawnictwo TinyBuild, które w swojej ofercie posiada kilka naprawdę wartych waszej uwagi propozycji. Całą listę ich tytułów znajdujących się w wyprzedaży znajdziecie w specjalne zakładce na Steam, my zaś przytoczymy kilka najlepszych z nich.

  • Graveyard Keeper - 43,19 zł
  • Punch Club - 17,99 zł
  • Party Hard 2 - 35,99 zł
  • Hello Neighbor - 53,99 zł

Wyprzedaż na GOG.com

Jeśli zaś chodzi o promocje na GOG-u, tutaj na pewno obłowią się fani klasycznych cRPG-ów i ich współczesnych następców. Przede wszystkim taniej dorwiecie tu Pillars of Eternity 2: Deadfire z dodatkami,  wraz z DLC, a nawet poprzednie odsłony cyklu, czy też Tyranny w każdej wersji jaką sobie zażyczycie! Całą ofertę z wyprzedaży RPG-ów znajdziecie w tej zakładce GOG.com - pamiętajcie, że promocja trwa tylko do końca tego dnia!

Wyprzedaż serii Stellaris

W weekendowej wyprzedaży malutki raj znajdą również miłośnicy klasycznych przygodówek z serią King's Quest, Police Quest, czy też Gabriel Knight na czele! No i na koniec wisienka na torcie, czyli gigantyczna promocja na serię Stellaris

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych