Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.05.2019 12:44
Thanos Avengers
2257V

Spoiler z Avengers: Endgame w figurkach Funko Pop

W Sieci pojawiły się zdjęcia figurek Funko Pop, które towarzyszą premierze „Avengers: Endgame”. Firma postanowiła wykorzystać znanych bohaterów i pokazuje ich w sytuacjach, które lepiej zobaczyć na dużym ekranie.

Jeśli zamierzacie kupić figurki Funko Pop z „Avengers: Endgame”, to lepiej wcześniej zobaczcie widowisko Marvela. Twórcy gadżetów zdradzają ważne fakty dotyczące fabuły.

Avengers: Endgame to nie koniec. Co dalej z Marvel Cinematic Universe?

Nie zamierzam w tekście wspominać „co tam się wydarzyło”, ale w galerii możecie zobaczyć zdjęcia figurek – jeśli wciąż nie wyruszyliście na seans, to lepiej nie klikajcie na poniższe fotki. Sytuacja jest dotkliwa dla części fanów, która chciała zamówić gadżety przed zobaczeniem filmu.

Funko Pop zdradziło ważne wydarzenia z filmu, jednak warto podkreślić, że firma wcześniej przygotowała standardowe Popy, które nie prezentowały ważnych szczegółów. W tym wypadku postanowiono dodać kilka gadżetów.

PS. Cztery pierwsze zdjęcia w galerii prezentują Kapitana Amerykę - tutaj bez spoilerów (pierwsza seria) - ale po prostu w ten sposób zdjęcia nowego wydania (ze spoilerami) nie zawędrują na główną i też nikt nie powinien "przez przypadek" kliknąć w te fotki.

Warto przeczytać:

Źródło: https://www.gamespot.com/gallery/new-avengers-endgame-funko-pops-completely-spoil-t/2900-2757/

Tagi: Avengers Avengers: Endgame Marvel Cinematic Universe spoiler