Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.05.2019 18:42
For Honor Hitokiri
940V

For Honor wprowadza Hitokiri. Nowa postać w grze i duże plany na kolejne tygodnie

Ubisoft zaprasza wszystkich graczy do wypróbowania nowej zawartości w For Honor. Gra właśnie otrzymała Hitokiri, a zainteresowani mogą liczyć na sporo atrakcji. Firma ma wielkie plany na rozwój produkcji.

Hitokiri to specjalny rodzaj samurajów, którzy są w zasadzie katami. Przedstawiciele tej profesji podróżowali od wioski do wioski, by znaleźć kolejnych przestępców i odciąć ich głowy. Podczas wykonywania zabójstwa, Hitokiri zbiera dodatkową energię.

Ghost Recon Wildlands z Punisherem. Jon Bernthal w grze Ubisoftu

Twórcy postanowili zaszaleć i w For Honor otrzymamy dostęp do „szalonej” Hitokiri. To właśnie z tego powodu postać skacze, wykorzystuje sztuczki akrobatyczne, a zarazem cały czas korzysta ze swojego ogromnego topora.

Ubisoft chce znacząco rozbudować i dopracować For Honor. Zespół zajmie się balansem niektórych bohaterów, a jednocześnie zadba o nowe wydarzenia... W sumie możemy śmiało powiedzieć, że tytuł będzie jeszcze długo rozszerzany.

Na przedstawionym materiale zobaczycie świeże atrakcje: Hitokiri, kwestie balansu, czy też nową mapę zatytułowaną Korona Drzew.

Warto spojrzeć:

Tagi: For Honor Ubisoft Ubisoft Montreal