Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.05.2019 15:48
zwiastun Crawl
2279V

Crawl wygląda przekomicznie. Horror z wielkim krokodylem

Od czasu do czasu na wielkim ekranie pojawiają się filmy, które ciężko nazwać poważnymi. Do tego grona bez wątpienia należy „Crawl”, bo choć reżyser chce nam zapewnić horror, to całość prezentuje się wyjątkowo zabawnie. Zobaczcie zwiastun tego wyjątkowego widowiska.

„Crawl” trafi na wielki ekran już 26 lipca. Jest to produkcja Paramount Pictures, jednak wytwórnia w tym wypadku nie wydała ogromnego budżetu na projekt – autorzy musieli zamknąć produkcję w kwocie 17 mln dolarów... I w sumie to widać.

Avengers: Koniec gry – recenzja filmu. Love Marvel 3000 (spoilery!)

Alexandre Aja przygotował między innymi „Furia”, „Mirrors” oraz „The Hills Have Eyes”, ale reżyser czasami próbuje swoich sił w bardzo nietypowych projektach. To on stworzył „Piranha 3D” i „Horns” - w tym drugiej produkcji wystąpił Daniel Radcliffe.

"Kiedy gigantyczny huragan pustoszy Florydę, Haley (Kaya Scodelario) ignoruje nakazy ewakuacji, aby odnaleźć ojca (Barry Pepper), z którym nie ma kontaktu. Znajduje go poważnie rannego w ich rodzinnym domu. Wkrótce oboje zostaną uwięzieni przez powódź spowodowaną huraganem. Szybko okaże się jednak, że to nie wzbierająca gwałtownie woda jest czymś najgorszym, z czym przyjdzie im się zmierzyć…"

Mam przy tym pewność, że „Crawl” nie będzie największym sukcesem reżysera. Film został właśnie zaprezentowany na pełnym zwiastunie i całość wygląda... Zabawnie. Nie jestem wiernym fanem takich projektów, ale pewnie znajdą się chętni na atakującego krokodyla.

Czujecie się zaintrygowani? W rodzimych kinach musicie szukać "Pełzającej śmierci".

Warto przeczytać:

Tagi: Crawl film zwiastun