Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 29.04.2019 10:23
Formuła 1 - jazda o życie serial Robert Kubica
1397V

Formuła 1: Jazda o życie. Robert Kubica w drugim sezonie serialu Netflix

Powrót Roberta Kubicy do ścigania się w F1 to jedna z ciekawszych historii w świecie motosportu. Okazuje sie, że opowie o niej Netflix.

Wg informatorów portalu Wirtualnemedia Netflix opowie w drugim sezonie serialu "Formuła 1. Jazda o życie" o losach Roberta Kubicy.

Avengers: Koniec gry bije wszelkie rekordy

Wg pierwszych doniesień ekipa filmowa, kręcąca zdjęcia do drugiego sezonu "Formuły 1" pojawiła się niedawno w Warszawie, gdzie obiektywy skierowane były w kierunku Roberta Kubicy.

W serialu prześledzimy, oprócz kilku innych kierowców, przede wszystkim dzieje słynnego polskiego sportowca, który omal nie stracił prawej ręki w wypadku w trakcie rajdu Ronde di Andora. Poprzez ogromny wysiłek i ciężką rehabilitację Kubicy udało się jednak wrócić do najbardziej prestiżowych wyścigów świata, czyli do mistrzostw F1. Kubica od 2019 sezonu jest kierowcą brytyjskiego zespołu Williams.

Niestety nie wiemy jeszcze, kiedy zadebiutuje w ofercie Netflix drugi sezon Formuły 1. Póki co można oglądać pierwszy sezon tego 10-odcinkowego widowiska, które debiutowało w Netflix 8 marca 2019 r.. Poniżej znajdziecie zajawkę serialu.

 

Źródło: Wirtualnemedia

Tagi: film formula 1 netflix serial

Nie przegap