Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.04.2019 12:06
Dark 2 na Netflix zapowiedź
1963V

Dark 2 na Netflix. Data premiery i zwiastun oczekiwanej historii

Netflix właśnie zapowiedział drugi sezon „Dark”. Platforma opublikowała zwiastun oraz przedstawiła datę premiery. To jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji streamingowego giganta.

„Dark” to pierwszy serial przygotowany przez Netflix w Niemczech. Pierwszy sezon cieszył się olbrzymim zainteresowaniem, ponieważ platforma przygotowała zgrabną historię, która potrafiła zaintrygować od pierwszego do ostatniego odcinka.

Avengers: Koniec gry – recenzja filmu. Częścią każdej podróży jest koniec

Dark 2 - kiedy premiera?

Ostatni epizod nie odpowiedział na wiele otwartych pytań, więc wiedzieliśmy jedno – nadciąga kontynuacja. Netflix właśnie zapowiedział, że już 21 czerwca odbędzie się premiera „Dark 2”! Firma zapowiada wydarzenia wymownymi słowami:

„Musi nadejść apokalipsa”

Czego możemy się spodziewać po drugim sezonie? Netflix przedstawi dalsze losy czterech rodzin, które próbują odmienić przeznaczenie swojej małej społeczności. Serial będzie składał się z ośmiu godzinnych odcinków.

„W ośmiu godzinnych odcinkach bohaterowie przekonają się, że każda podjęta przez nich decyzja bezpowrotnie wpływa na ich teraźniejszość, przeszłość i przyszłość. Do obsady w tej części dołączają Sandra Borgmann, Winfried Glatzeder, Dietrich Hollinderbäumer i Sylvester Groth.”

Dark 2 - co się wydarzy?

Netflix przedstawił także wstępne informacje dotyczące fabuły, ale ostrzegam: jeśli nie oglądaliście pierwszego sezonu, to nie czytajcie poniższych szczegółów, ponieważ znajdziecie tutaj dość okrutny spoiler.

"Jonas trafił do przyszłości i desperacko próbuje wrócić do 2020r. W międzyczasie jego przyjaciele - Martha, Magnus i Franziska - próbują odkryć w jaki sposób Bartosz jest związany z tajemniczymi zjawiskami, które dzieją się w miasteczku Winden. Coraz więcej osób jest wciągniętych w wydarzenia sterowane przez tajemniczą postać, która zdaje się być połączona ze wszystkimi strefami czasowymi."

Co warto przeczytać?

Tagi: dark dark 2 netflix serial

Nie przegap