Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2019 17:09
Marvel’s Ghost Rider zapowiedź
1788V

Marvel’s Ghost Rider i Marvel's Helstrom zapowiedziane

Kapitalna wiadomość dla miłośników Marvela. Hulu otrzymało szansę na przygotowanie nowych produkcji dla Marvel Cinematic Universe i platforma przygotuje dwa seriale.

Nadal czekamy na potwierdzenie planów dotyczących rozwoju filmowej części Marvel Cinematic Universe, ale najwidoczniej Marvel na początku postanowił przybliżyć widzom sytuację z nowymi serialami. Potwierdziły się plotki i Hulu przygotuje „Marvel’s Ghost Rider” i „Marvel's Helstrom”.

Avengers: Koniec gry – recenzja filmu. Love Marvel 3000 (spoilery!)

Marvel potwierdził przygotowanie nowych projektów. Hulu pracuje nad produkcją umiejscowioną w uniwersum „Ghost Ridera”. Głównym bohaterem zostanie Gabriel Luna, którego możecie kojarzyć z między innymi „True Detective”, „Wicked City” oraz „Matador”. Aktor pojawi się także w „Terminator: Dark Fate”.

Jest to naprawdę interesująca sytuacja, ponieważ Gabriel Luna miał już okazję wcielić się w „jeźdźca” – postać pojawiła się w „Agents of S.H.I.E.L.D.”, jednak tym razem będziemy świadkami „zupełnie nowej prezentacji”, która nie będzie w żaden sposób powiązana ze wspominanym serialem.

„Marvel's Helstrom” przedstawi losy Daimona i Ani Helstrom, którzy są dziećmi tajemniczego, seryjnego mordercy. Duet poluje na najgorszych przedstawicieli ludzkości.

„Marvel’s Ghost Rider” i „Marvel's Helstrom” zadebiutują na Hulu w 2020 roku, ale aktualnie nie otrzymaliśmy jeszcze konkretnych informacji dotyczących dat premier.

Warto przeczytać:

Źródło: https://www.marvel.com/articles/tv-shows/live-action-ghost-rider-and-helstrom-tv-series-heading-to-hulu-in-2020

Tagi: hulu marvel Marvel Cinematic Universe Marvel's Helstrom Marvel’s Ghost Rider