Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.04.2019 16:14
Mario Tennis Aces na Nintendo Switch Online za darmo
536V

Nintendo Switch Online z darmowym tygodniem za pobranie dema Mario Tennis Aces

Nintendo ponownie zachęca graczy do wypróbowania ich abonamentu NSO. Warunkiem otrzymania tygodniowej przepustki jest zainstalowanie na swojej konsoli gry Mario Tennis Aces w specjalnej wersji demonstracyjnej. 

Nintendo Switch Online to abonament, który pozwala na rozgrywki sieciowe oraz dostęp do rosnącej biblioteki gier retro na hybrydowej konsoli. Od niedawna, dużą zachętą jest możliwość darmowego nabycia świetnie ocenianej gry Tetris 99 dla jej subskrybentów. Najnowsza oferta od Nintendo pozwoli osobiście sprawdzić pakiet sieciowy przez okrągły tydzień. 

Nintendo Switch Online ma już prawie 10 milionów subskrybentów

Wczoraj, w eShopie, pojawiła się oferta pobrania specjalnej wersji demo Mario Tennis Aces. Daje ona możliwość korzystania przez siedem dni ze wszystkiego, co oferuje pełny tytuł. Co więcej, gdy zakupimy grę, wszystkie zdobyte elementy zostaną nań przeniesione. 

Nintendo, chcąc zachęcić jak największą liczbę graczy do pobrania produktu, oferuje tygodniowy dostęp do swojej usługi online. Kod do wpisania zostanie wysłany, po ściągnięciu gry, na adres e-mail, do którego przypisane jest konto. 

Jest to świetna opcja dla wszystkich tych, którzy wciąż zastanawiają się nad zakupieniem subskrypcji. Abonament, choć stosunkowo tani, na ten moment oferuje niewiele udogodnień, więc tygodniowa oferta wydaje się idealna dla przetestowania jej możliwości

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/nintendo-switch-online-free-trial/

Tagi: Camelot Software Planning Mario Tennis Aces Nintendo

Nie przegap