Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 27.04.2019 09:31
Nintendo Switch Online
1035V

Nintendo Switch Online ma już prawie 10 milionów subskrybentów

Końcówka kwietnia od zawsze jest okresem, w którym deweloperzy chwalą się swoimi wynikami sprzedaży, dzięki czemu wiemy kto jest na czele stawki w wyścigu wydawców. Nintendo Switch osiągnęło już naprawdę imponujący rezultat prawie 35 milionów sprzedanych konsol i jak się okazuje, z sieciowego abonamentu firmy korzysta prawie 10 milionów graczy.

Nintendo Switch Online jest połączeniem idei stojących za usługami typu PlayStation Plus oraz Games with Gold z abonamentami pokroju Origin Access i Xbox Game Pass.

NBA 2K Playgrounds 2 z cross-playem. Oczywiście bez PS4

Całość jest znacznie tańsza od propozycji konkurentów, jednakże w zamian oferuje wyłącznie gry retro z ery Nintendo Entertainment System i w ramach ekskluzywnej pozycji, Tetris 99. Przy okazji raportu finansowego, dzięki któremu wiemy ile konsol Nintendo Switch zostało już sprzedanych, Japończycy podali statystyki związane ze swoją sieciową usługą.

Okazuje się, że Nintendo Switch Online ma już 9,8 miliona subskrybentów co stanowi nieco ponad 28% wszystkich posiadaczy sprzętu. Co ciekawe istnym hitem oferty jest wspomniany już Tetris 99, albowiem niespodziewany reprezentant gatunku battle royale przyciągnął aż 2,8 miliona graczy! Jeśli tylko Japończycy rozszerzą NS Online o gry z kolejnych swoich konsol, mogą osiągnąć niesamowite wyniki.

Warto przeczytać:

Tagi: Nintendo Switch nintendo switch online