Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.04.2019 08:11
Super Mario Maker 2 logo
760V

Super Mario Maker 2 ma datę premiery! Stylus trafił do zamówień przedpremierowych

Nintendo potwierdziło ostatnie plotki i przedstawiło ostateczną datę premiery Super Mario Maker 2. Posiadacze Nintendo Switchów muszą szykować pieniądze na końcówkę czerwca. Z tej okazji oglądamy zwiastun oraz poznaliśmy limitowaną edycję gry.

Pierwszy Super Mario Maker został wydany w 2015 roku i zgarnął bardzo dobre oceny (88%). Następnie deweloperzy przenieśli grę na Nintendo 3DS-a, ale już w tym wypadku pojawiły się skromne zgrzyty (73%). Mimo wszystko Nintendo nie rezygnuje z tej ciekawej propozycji.

Nintendo Switch Lite ma zadebiutować do końca czerwca

Super Mario Maker 2 zadebiutuje 28 czerwca – Japończycy potwierdzili w ten sposób ostatni przeciek, ale w sumie warto pamiętać, że już wcześniej firma zapowiedziała chęć wydania pozycji właśnie w tym miesiącu.

Nintendo ujawniło także limitowaną edycję gry i w tym wypadku pudełko zostanie specjalnie oznaczone czerwonym paskiem „Limited Edition”, a klienci otrzymają Super Mario Maker 2 oraz 12-miesięczny abonament Nintendo Switch Online.

Przed zamówieniem Super Mario Maker 2 warto dobrze rozejrzeć się po okolicznych sklepach, ponieważ niektóre firmy do zamówień przedpremierowych mają oferować stylus – mały gadżet może nam pomóc w lepszym budowaniu krain.

Warto przeczytać:

Źródło: Twitter

Tagi: Nintendo Super Mario Maker 2